Na blogu

Na blogu

Dorota i Łukasz – wiosenny ślub

Tagi: , , GALLERIES PAIRS 1 comment

24 kwietnia 2010, w piękny wiosenny dzień, Dorotka i Łukasz rozpoczęli wspólną drogę życia… Troszeczkę nieśmiali, za to bardzo w sobie zakochani i bardzo szczęśliwi! Dorotko, Łukaszu, dziękuję Wam za wspaniałą atmosferę i przemiłą współpracę!

 

– GO UP –

About Tomasz Totoń

Related Posts

1 comment

Łukasz I Dorota - 18 czerwca 2010 Reply

Dziękujemy Ci Tomku za tak cudowny efekt Twojej ciężkiej pracy!!! Zdjęcia są poprostu zjawiskowe!!! To już nie jest zwykła fotografia – tylko fotografia artystyczna ;))
Razem z Jarkiem podtrzymywaliście nas na duchu i tworzyliście super atmosfere podczas tego pięknego dnia!!! Aha – no i oczywiście wprawne oko Magdy, która pomagała w wyborze najpiękniejszych zdjęć do albumu (a nie było to łatwe 😉 ) Dziękujemy wam za to!!!
Modele z nas byli raczej kiepscy – ale jak to się mówi – prawdziwy profesjonalista w każdych warunkach i z każdym sobie da radę i zrobi coś pięknego!!! ;))
POLECAMY KAŻDEMU TOMKA I JARKA JAKO SUPER ZGRANY TEAM NA WSZELKIEGO RODZAJU IMPREZY, OKAZJE!!! WSZYSCY MOŻECIE OCENIĆ JAKOŚĆ JEGO PRZEPIĘKNYCH ZDJĘĆ – WIĘC NIE NAMYŚLAJCIE SIĘ ZBYT DŁUGO – TYLKO WYBIERZCIE TOMKA JAKO FOTOGRAFA NA SWÓJ ŚLUB I WESELE!!! NIE POŻAŁUJECIE!!!!

Add your comment

− 1 = 5